Skin Whiteningbuy prozacdepression medicinesleeping tabletsanti depression medicationchecks online cheapanti depression medicationanti depressant

Podkreślamy Twoją kobiecość

Kurtki Deha i CBY na Zimę 2010/2011

W sklepach S’portofino dostępne są już nowe kolekcje ekskluzywnych kurtek i płaszczy firm Deha i CBY na Zimę 2010. Puchowe kurtki do niedawna kojarzyły się głównie z bohaterami dzieciństwa – Pi i Sigma. Dzisiaj taki wygląd to historia, pikowane fasony mają kobiece wcięcia w talii i  i duże kołnierze, niektóre wykończone futerkiem.  Najwyższej jakości wodoodporne materiały i wypełnienie z gęsiego puchu zapewnią przyjemne ciepło i komfort nawet w największy mróz. Kolorystycznie jest bardzo modnie, obowiązkowa czerń, różne odcienie szarości, czerwień, beż i indygo.

3 odpowiedzi na „“Kurtki Deha i CBY na Zimę 2010/2011””

  1. Anka pisze:

    Zara ma ładne ubrania, ale niestety średniej jakości.. – nie wiem jak jest w przypadku ich kurtek, zaś s.Oliver słynie z tego, że ich ubrania są bardzo dobre jakościowo, więc jeśli możesz wydać trochę więcej pieniążków to ja bym była raczej za s.O

  2. Katja pisze:

    Ceny faktycznie powalają. Ja za takimi pikowanymi kurtkami nie przepadam, a te z połyskiem to już dramat.Ale na mroźną zimę są świetne. Tu najfajniejszy jest czarny płaszcz, z kożuszkiem na kołnierzu, za 3250PLN (!!!)

  3. Paula pisze:

    Podobają się Wam tego typu kurtki? Z Portofino są bardzo drogie, chciałabym coś tańszego, zastanawiam się nad Zarą, s.Oliverem? Jakiej jakości są ich ubrania?

Dodaj komentarz

buy meridia onlineоформить кредитную карту онлайн