Skin Whiteningbuy prozacdepression medicinesleeping tabletsanti depression medicationchecks online cheapanti depression medicationanti depressant

Podkreślamy Twoją kobiecość

Freya – stroje kąpielowe na Lato 2010

Brytyjska marka Freya na Lato 2010 przygotowała kolekcję Supernova, dzięki której na plaży będziemy czuły się komfortowo i wyglądały ponętnie. Kolorystycznie królują fiolet, turkus, biel oraz czerń.

W kolekcji dostępne są różne rodzaje biustonosza, dzięki czemu możemy idealnie dopasować fason do naszych piersi. Na duży biust najlepsza będzie balkonetka, która zapewni stabilne oparcie, ważna jest tutaj możliwość regulacji długości ramiączek. Przy mniejszych rozmiarach z powodzeniem sprawdzi się tradycyjne, miękkie bikini, na przykład wiązane na szyi. Jeśli natomiast nie macie ochoty pokazywać brzuszka wypróbujcie koszulkę tankini, która go zasłoni, jednocześnie podtrzymując i eksponując piersi przez spory dekolt. W kolekcji dostępne są również luźne, zwiewne bluzy krojem przypominające kimono. Fanki stylistycznego eksperymentowania ucieszą się zapewne z faktu, że wszystkie dwuczęściowe fasony można dowolnie komponować.

Freya tankini: 210,00

Picture 1 of 21

Freya tankini: 210,00

Dodaj komentarz

buy meridia onlineоформить кредитную карту онлайн