Skin Whiteningbuy prozacdepression medicinesleeping tabletsanti depression medicationchecks online cheapanti depression medicationanti depressant

Podkreślamy Twoją kobiecość

Jak nosić szal? Sposoby wiązania szala

Dziergane, jedwabne, gładkie i wzorzyste – jeśli chodzi o szale wybór jest nieskończony, ale żeby dobrze się prezentowały trzeba wiedzieć jak je zawiązać. Prezentujemy 7 sposobów wiązania szali, dzięki którym z pewnością będziecie wyglądać świetnie. Koniecznie zajrzyjcie do galerii pod artykułem – tam każdy sposób opatrzyliśmy zdjęciem.

 1. Klasycznie. Pierwszy sposób jest stylowy i idealnie nadaje się na zimne dni. Złącz ze sobą końce szala i złóż go na pół. Owiń wokół szyi tak, żeby każdy koniec wisiał z przodu. Przez pętlę powstałą przy składaniu przełóż drugi koniec i gotowe.
 2. Kwadratowo. Ten rodzaj wiązania nadaje się tylko do szali kwadratowych. Składamy go na pół, tak aby powstał trójkąt. Rozciągamy trójkąt przed sobą rogiem z kątem prostym wycelowanym w dół, a końce owijamy wokół szyi i kładziemy z przodu.
 3. Chcesz się ogrzać? Owiń szal wokół szyi tyle razy na ile tylko pozwoli jego długość. Końce podwiń pod spód. Ten styl łączy się idealnie z żakietami i blezerami bo nie zakrywa ich kołnierzy.
 4. Cygański styl osiągniesz owijając szal wokół szyi jeden raz, tak żeby oba końce wisiały z przodu. Świetnie prezentują się w nim szale wzorzyste.
 5. Styl elegancki najlepiej pasuje do szali jedwabnych i satynowych, jest ponadczasowy. Zawiń szal wokół szyi, tak żeby jeden koniec wisiał z przodu, a drugi z tyłu.
 6. Minimalistyczny szyk. Użyj do niego szerokiego szala, na przykład z kaszmiru, i po prostu zarzuć na szyję bez owijania.
 7. Dopasuj stylem szal ze swojej garderoby do torebki i zawiąż przy rączce. Dodasz torbie wyrazu, a swojemu ubraniu charakteru.

2 odpowiedzi na „“Jak nosić szal? Sposoby wiązania szala””

 1. Marta pisze:

  To nie wiązanie tylko szal okręcony na szyi – żadna filozofia a efekt krótki bo idąc zaraz się rozpadnie. Tylko na manekina….

 2. nataliusz pisze:

  Zbyt banalne

Dodaj komentarz

buy meridia onlineоформить кредитную карту онлайн